Miejsca i obiekty

Zobacz co warto zobaczyć, jakie atrakcje są dostępne na terenie Nadleśnictwa Czarna Białostocka. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kilka ciekawych miejsc i tras turystycznych. Zobacz, gdzie warto się wybrać.

Warto zobaczyć

W publikacji tej znajdują się informacje nt. ośrodków szkoleniowo-wypoczynkowych, kwater myśliwskich, pokoi gościnnych, obiektów edukacji ekologicznej, jak również miejsc biwakowania, parkingów leśnych, miejsc na ognisko i ścieżek dydaktycznych udostępnionych turystycznie i zlokalizowanych w Polsce, a należących do Lasów Państwowych.

Znajdź na mapie

W tym miejscu znajdziecie Państwo mapy, które pozwolą wyznaczyć dokładne położenie szukanych obiektów oraz zaplanować najkorzystniejszy dojazd.

Pomysły na wypoczynek

Mapy do tras ZPK

Szlak Powstania Styczniowego w Puszczy Knyszyńskiej

Szlak Powstania Styczniowego Puszczy Knyszyńskiej przygotowali leśnicy z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku oraz Nadleśnictwa Czarna Białostocka, Supraśl, Żednia i Waliły. Prowadzi on przez miejsca związane z dramatycznymi wydarzeniami Powstania Styczniowego nie omijając jednak też tych związanych z innymi epokami.

Zasady korzystania z obiektów edukacyjno-turystycznych

Korzystanie ze wszystkich obiektów edukacyjno-turystycznych Nadleśnictwa Czarna Białostocka oznacza akceptację ich regulaminów (dostępne poniżej).

Program "Zanocuj w lesie"

Programu „Zanocuj w lesie” w Nadleśnictwie Czarna Białostocka